czwartek, 05 listopad 2015 11:28

Dół tabeli powalczy o prestiż

Może Wojciech Jaguś napocznie w sobotę rezerwy lidera Ekstraklasy? Może Wojciech Jaguś napocznie w sobotę rezerwy lidera Ekstraklasy?

Sobotnie futbolowe zawody przy Kościuszki będą już miały charakter wyłącznie pożegnalny i prestiżowy. To ostatni mecz naszej drużyny w Piotrówce w tej jesieni i jedna z dwóch ostatnich szans na wywalczenie po raz pierwszy kompletu punktów. Podopieczni Aleksandra Mużyłowskiego jako jedyni z całej trzecioligowej stawki pozostają bez zwycięstwa. Wygrana, to w tej chwili podstawowy cel LZS-u.

Nasz najbliższy rywal jest niewiele lepszy, gdyż podczas bieżącego sezonu wygrał tylko raz. Było to zresztą dosyć dawno, 29 sierpnia, kiedy Piast II Gliwice pokonał na wyjeździe rezerwy chorzowskiego Ruchu. Wszystko to nie ma już w tej chwili większego znaczenia. Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy ponowną gotowość do gry Kamila Walesy, który nie wystąpił przeciwko Stali Bielsko-Biała oraz to, że zawody na naszym stadionie poprowadzi Artur Należnik z Katowic. Początek o godzinie 13.00. Zapraszamy! 

Skomentuj