czwartek, 29 październik 2015 08:18

W poszukiwaniu zwycięstwa. LZS Podejmuje BKS Stal

W ostatniej kolejce BKS pokonal u siebie Pniówek Pawłowice Śl. 1:0 W ostatniej kolejce BKS pokonal u siebie Pniówek Pawłowice Śl. 1:0 Fot. Bart Foto Sport

- Nic tak nie motywuje do pracy jak zwycięstwa. To jedyna rzecz, której nam w tej chwili bardzo brakuje My musimy po prostu wygrać mecz, obojętnie jak i obojętnie z kim - mówi przed sobotnim spotkaniem trener Aleksander Mużyłowski. Przed naszą drużyną tej jesieni jeszcze trzy takie okazje, w tym dwie na własnym stadionie.

W sobotę przy Kościuszki gościć będziemy jednego z faworytów ligi BKS Stal Bielsko-Biała. Klub ten na lata zakotwiczył w 3 lidze i pozostaje cały czas w cieniu ekstraklasowego Podbeskidzia. Bielszczanie, których od grudnia 2013 roku prowadzi Rafał Górak mim tego, że są na 3 miejscu, mają już sporą stratę do prowadzącej dwójki.

Pocieszającym jest fakt, że Stal oczka gubiła w najmniej spodziewanych momentach i w rywalizacji z niżej notowanymi rywalami często ma pod górkę. BKS poległ niespodziewanie w Czańcu, tylko zremisował u siebie z Grunwaldem Ruda Śląska, czy Szombierkami Bytom. Warto nadmienić, że w ubiegłym sezonie jedenastka z Bielska-Białej pogrzebała swoje szanse na 2 ligę, przegrywając z totalnym ousiderem tabeli Skalnikiem Gracze. 

W naszej ekipie przymusowych absencji z powodu napomnień nie ma. Pozbierał się Tomasz Wandzik, który obolały opuszczał Opole, jednak w mijającym tygodniu normalnie trenował. Po raz ostatni oba kluby starły się w sezonie 2012/2013. W Bielsku-Białej LZS wysoko przegrał 1:4, natomiast w Piotrówce padł remis 1:1.

LZS Piotrówka - BKS Stal Bielsko-Biała, 31 października, godz. 13.00. Sędziuje Jacek Babiarz z Kluczborka. Zapraszamy!

Skomentuj